تبلیغات
مــعـرفــی کاراتـــه(سبک وادوریو)فرفنی

*بسم الله الرحمن الرحیم ستارگان شرقی دماوند باسلام و عرض ادب وخوش آمد گویی امیدوارم لحظات خوبی را در این وب سپری كنید*فرفنی*
نویسنده و طراحان وب
نظر سنجی فرفنی
شما كدام ورزش را بیشتر می پسندید؟صفحات جانبی فرفنی
پیوندهای روزانه فرفنی

دوستان عزیز این مطلب کلی در زیر گذاشتم، برای تمام امور درسی و ورزشی و....که اگر در خود به وجود بیارید آن وقت آدم خاص و منحصر به فردی میشوید .    * فر فنی *

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

12 روش برای ایجاد خلاقیت وایده های بزرگ در ذهن ؛

خلاقیت باعث بروز افکار بزرگ در انسان میشود. اما معمولا سـخت ترین مرحله نــقطه شروع است. افکار بزرگ ما را به سمت پیشرفت راهنمایی کرده و فردایی روشن را برایمــان به ارمغان می آورند. با به کارگیری اصولی که دراین قسمت برای شما شرح می دهیم می تـوانـیـد یـک تـجارت بزرگ و بی نقص راه اندازید. ما متاسفانه ذهن خود را به انجام این امور عادت نداده ایم. این امر سبب میشود تـا توانایی خـود را بـرای دامـن دادن بـه تـصورات و تخیلات از دست داده و در نـتـیـجه قـدرت تـخـیـل خـود را به کار نگیریم. به همین دلیل فرصتهای بی شماری را به آسانی از دست می دهیم.
ایـده های بـزرگ از مـحـلی فـــرای باورهای شخصی نشات می گـیـرند. بـاید بـه دوردسـت هــا بنگرید و افکار متفاوت را آزمایش کنید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

عده ای با به کارنگرفتن ذهن خود آنرا به طرز وحشتناکی بی حس و کرخت می کنند،چنین رفتاری باعث می شود درخت افکار شما هیچ گاه به بار ننشیند .

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید

1)  زیاد مطالعه کنید(مثلا مطالبی در مورد کاراته)

ذهن شما همانند بدنتان برای اینکه رشد پیدا کرده و پرورش یابد نیازمند تمرین و تحرک است و چه تمرینی بهتر از کتاب خواندن . سعی کنید با افکار و عقاید انسان های موفق در طول تاریخ آشنا شوید .

شرح حال و تاریخچه زندگی هر یک از آنها را مرور کنید واز آن درس بگیرید.باطالعه این کتاب می توان حدس زدکه چگونه این افراد بزرگ ذهن خود را برای رسیدن به بهترین ها پرورش داده بودند.همچنین می توانید مجلاتی نظیر تجارت ویا اقتصادروز را نیز مطالعه کنید .با آگاهی از نظرات دیگران پیرامون مسائل مختلف شما سطحی نگری را کنار می گذاریدوبایک دید عمقی به موضوعات مختلف می نگرید .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

2)  فرصت هایی را که درآن ذهن شما خلاق است از دست ندهید ؛

شاید بروز بسیاری از مسائل را به شانس واگذار می کنید،تصورشما نادرست است.شاید بعضی مواقع حس می کنیدکه مغزتان اصلا کار نمی کند وهیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهد،اما مواقعی هم وجود دارد که ذهنتان به قدری فعال است که می خواهید انیشتن را به رقابت دعوت کنید.تنها مشکل موجود این است که این زمان طلایی مواقعی که شما به آن نیاز دارید،ظاهرنمی شود.زمانی که ذهن در حال فوران است تا آنجا که می توانیدبه افکارخود پروبال دهید.اجازه دهید افکارتان مثل آب آتش نشانی به بالاترین نقطه صعود کنند.هنگامی که برای پرواز کردن به ذهن خودفضا می دهید،اوشمارا به دوردست ها خواهدبرد ونتایج شگفت انگیزی رابدست خواهد داد .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

3)  یک دفترچه یادداشت به همراه داشته باشید ؛

هنگامیکه افکار بی نظیر به ذهن شما خطور میکنند از ذخیره کردن آنها اطمینان خاطر حاصل کنید.دراینامربه یادداشت های ذهنی اکتفا نکنید زیرا ممکن است به دست فراموشی سپرده شوند. سعی کنید همیشه یک دفترچه یادداشت ویا یک ضبط صوت به همراه داشته باشید به ویژه در کنارتخت خواب خود برای مواقعی که افکار طلایی در حدودساعت 2 نیمه شب به ذهن شما خطور می کنند. هنگامیکه افکارتان در جایی ثبت شوند، شمابه راحتی می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید وآنها را به سرعت به کار ببندید. افکار بزرگ نیز مانند میوه ها فقط تا زمانی که تازه وشاداب باشند قابل استفاده هستند .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

4)  از افکار دیگران بهره بجویید ؛

بهره جستن از افکار وعقاید دیگران نیز به نوبه خود روش مناسبی برای گسترش ایده های شخصی شماست . افراد مختلف دارای نقطه نظرات و چشم اندازهای متفاوتی هستند. توانایی های آنها مختلف است و سوابق وپیشینه های متفاوتی دارند. کارکرد ذهن افراد منحصر به فرد است.بامطرح شدن یک بحث در میان جمع ؛ آنقدر پیشنهاد های مختلف شنیده می شود که نیمی از آنها هرگز به ذهن شما نمی رسیدند .به این طریق شما میتوانید با کوله باری سرشار از افکار متفاوت در جاده تصمیم گیری گام بردارید .

نسبت به نظر هیچ کس بی توجهی نکنید .شاید در نگاه اول احمقانه به نظر برسند اما شاید مانند صدف هایی باشند که در خود گوهرهای گرانقیمتی را جای داده اند . درست نیست که در مورد نظرات دیگران به قضاوت بنشینیم سعی کنید به جای قضاوت های بیهوده آنها را سبک- سنگین کرده ودر امور روزمره خود به کار بندید .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

5)   تغییراتی در محیط اطراف خود ایجاد کنید ؛

گاهی اوقات تنها چیزی که باعث می شود ذهن خسته شما را دوباره به کار اندازد تغییر وضع ظاهری محیط اطراقتان است . اگر چشم انداز پیرامون شما تغییر کند، ذهن شما نیز به صورت ناخود آگاه به سمت یک دیدگاه جدید تغییر جهت می دهد .اگر تمام مدت در پشت میز خود بنشینید ذهن خود را در آن شرایط محدود می کنید وهیچ فضایی برای برانگیختگی او باقی نمی گذارید .

بنابراین می توانید پیاده روی کنید، به باشگاه ورزشی بروید،کنار آب رود بنشینید ودر کل به یک مکان جدید قدم بگذارید تا ذهن شما نیز بتواند آزادانه به تمرین وتقلا بپردازد .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

6)   بر روی شکاف میان دو نسل خط  بطلان بکشید ؛

ذهن کودکان تروتازه و شاداب است. آنها جسور هستند و احساساتشان از طریق فشارهای اجتماعی سرکوب نشده است. به جهان با شگفتی می نگرند ومانندبزرگترها پاکی ومعصومیت خود را از دست نداده اند.باکودکان پیرامون خود در رابطه با مسائل مختلف صحبت کنیدتابانقطه نظر ساده وبی آلایش آنها آشنا شوید.اگر می خواهید مشکلی را حل کنید نظر آنها رانیز جویا شوید. عقاید آنها شما را به تعجب وا می دارند.آنها قصد تاثیر گذاری در دیگران را ندارند وهمه چیز را تنها با اتکا بر پاکی وصداقت بیان می کنند .

از سوی دیگر با افراد سالخورده ومسن نیز مشورت کنید.آنها مدت ها پیش با تمام این مشکلات مواجه شده اند و با ان دست وپنجه نرم کرده اند. تجربیاتشان آنقدر سودمند وباارزش است که هیچ قیمتی را نمی توان برروی آن گذاشت.پس آنها را دست کم نگیرید، با دیدگاههایشان به زندگی آشنا شوید واز آنها درس بگیرید . قطعا شما را به سوی جهت مناسب هدایت می کنند و از مشکلات در امان خواهد بود ....

     بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

7)  به رفیق شفیق خود مراجعه کنید ؛

همه ما دوستی داریم که به نظر میرسد توانایی پاسخ به تمام مسائل و مشکلات مارادارد. چرا تنها در مورد مشکلات شخصی از او کمک می خواهید ؟ بدنیست گاهی در مورد مسائل مهمتر نیز از او یاری بجویید .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

8)   به توانایی ها ی خود اتکا کنید ؛

قواعد و اصول کلی را برای یک لحظه هم که شده فراموش کنید. این رهنمون ها درجای خود مفید هستند اما ممکن است مانند یک چشمبند عمل کرده و قدرت داشتن دید وسیع را از شما بگیرند واجازه دیدن چشم اندازهای متفاوت را به شما ندهند . هرزگاهی خود را از قید وبند قوانین آزاد کنید . شما می توانید بدون توجه به کارآیی روش های گذشته به آسانی و بدون بروز هیچ شک و تردیدی در راه مورد نظر خود گام بردارید . کمی جسارت به خرج دهید و سیستمهای فعلی را زیر سوال برید .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

9)   در محیط کاری خود به فعالیت بپردازید ؛

خیلی خوب است که به ذهن خود اجازه دهید آزادانه به گردش بپردازد . اما این گردش باید در حیطه دانش شما انجام پذیرد . اگر یک طراح هستید لازم نیست راه حلی برای مشکلات اقتصادی پیدا کنید . افکار شما تنها در رشته ای که مهارت دارید خوب کار می کنند و در سایر رشته ها  نتیجه ای مصیبت بار را به دنبال خواهد داشت . اگر نیاز به ورود به قلمرو دیگری را دارید بهتر است قبل از هرکار با یک متخصص مشورت کنیدو اجازه انجام کلیه امور را به دست او بسپارید تا با استفاده از دانش و تخصص خود عمل کند .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

10)  به ذهن خود آزادی عمل دهید ؛

آیا با تمرین های رایج نویسندگان آشنایی دارید ؟

آنها برای مبارزه با محدودیت ها یک روش بسیار جالب را برگزیده اند . فقط کافی است قلم را بر روی کاغذ بیاورید. می توانید از مشکلات شروع کنید وبه دنبال هیچ گونه ارتباطی بادست نوشته های خود نباشید . مهم نیست که تا چه حد عبث و نامعقول به نظر می رسند . بعدا می تانید مثل یک جدول تناوبی آنها را سازمازماندهی کنید، در آخر نیز امکان دارد به چیزی دست پیدا کنید که بیهوده و بی ربط باشد اما چیزی که در این مبحث حائز اهمیت است این است که شما به ذهن خود اجازه غرق شدن در مسائل مختلف را داده اید واین خود یک امتیاز محسوب می شود. هیچ کس نمی داند شاید به نتیجه ای برسید که سال ها در انتظار آن بوده اید .

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

11)  ایده های گذشته را از نو بسازید ؛

افکار شما مثل کامپیوتر هستند. هر چند وقت یک بار نیاز است که سخت افزار آنها را ارتقاء دهید. ایده های بزرگ گذشته را پیش روی خود بگذارید و بر روی آن ها عملیات نوسازی انجام دهید. آن ها را اصلاح کنید و برای بهبودی آن ها تلاش کنید. ضمائم لازم را نیز برای تقویت هر چه بیشتر به آنها بیفزایید. این کارها را می توان با نوشتن عقاید اولیه خود بر روی کاغذ و نظم دادن به آشفتگی ذهنتان انجام دهید. عالی به نظر میرسد پس منتظر چه هستید؟ بهتر است در انجام آن تعجیل کنید.

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 

١٢) از الهه وجودتان یاری بخواهید .
آیا یک شی، آهنگ، مکان و یا یک شخص خاص وجود دارد که حضور و یا تجسم او برای شما خوشایند بوده و به ذهنتان نیرویی همچون قدرت موتور جت می دهد. از هیچ تلاشی برای رسیدن به آن مضایقه نکنید. تنها یک چنین چیزهایی هستند که شما را به سمت ابتکارات بدیع رهنمون می سازند. از وجود آن بهره بجویید و اجازه دهید تا انوار طلایی آن به درونتان نفوذ کند و ذهن شما را در بر گیرد.

 

بهار-بیست دات كام  تصاویر زیبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

 


یک ایده بزرگ از چه ویژگی هایی برخوردار است .
شرکت ها و کمپانی های بزرگ به ویژه آن دسته که بر روی مسائلی نظیر طراحی و تبلیغات کار می کنند، سرمایه گذاری های عظیمی صرف می کنند تا به کارکنان خود آموزش دهند که چگونه میتوانند ذهن خود را آزاد کنند تا سرچشمه ایده های بزرگ باشند. خیلی از آنها از کارمندان درخواست ارائه لیست هفتگی ایده ها را میکنند. در چنین محیطی چیزی به عنوان فکر بد وجود ندارد فقط بعضی ایده ها خام هستند.
بنابراین خیال بافی و رویا پردازی کنید تا ذهـن شما به نظریه پردازی عادت کند و از قلمرو سادگی بیرون آید. قدری افسار گسـیـخـــته باشید تا پندار شما به بلندی ها پرواز کرده و اوج گیرد
.

امیدوارم منظورم از این مطلب را متوجه بشوید چون ورزش های رزمی همش ساختن بدن نیست چیز های دیگری هم هست .

تصاویر زیباسازی وبلاگ ، عروسك یاهو ، متحرك       www.bahar22.com
[ شنبه 16 مهر 1390 ] [ 10:31 ق.ظ ] [ فر فنی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره فرفنی و كلبه ی حقیرش

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز هم رزمی کار هم رزم دوست
بنده قصد براین دارم که در مورد ورزش کاراته (سبــک وادوریو ) مطلب بگذارم.
امیدوارم قطره ای از دریای کاراته را به شما دوستان محبوب بچشانم واز این دریا بهرمند
بشوید،البته این نکته فراموش نشود که از تمام دوستان کاراته کا کمک میخواهم تا
دربهتر معرفی کردن کاراته بنده را یاری نمائید و
جا داره که ازشیهان مصوری و استاد عزیزم سن سی فاطمه امامقلی نهایت تقدیر و تشکر را کنم وآرزوی صحت و سلامتی را برایشان دارم .
با تشکر از شما دوستان که نگاهتان را به وبلاگم هـــدیه می کنید.
??؟؟
آمار سایت فرفنی
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

....